Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd. היא אחת מהיצרניות והספקיות האמינות ביותר של מהפך solis 12-20 תלת-פאזי בסין, תומכת גם בשירות מותאם אישית. ברוכים הבאים לקנות מהפך מתקדם solis 12-20 תלת פאזי במלאי מהמפעל שלנו.
למה לבחור בנו
מוכן להניע את העסק שלך עם-טכנולוגיה סולארית מובילה בתעשייה? צור קשר עם הצוות שלנו עוד היום כדי לדון בתמחור נפח, אפשרויות תצורה מותאמות אישית ולוחות זמנים לאספקה. המומחים הטכניים שלנו עומדים לרשותכם כדי לספק מפרטי מוצר מקיפים ולתמוך בצרכי הפריסה-הגדולים שלך.
צוות מקצועי
29,000+ מומחים ברחבי העולם
מנהלי פרויקטים בכירים שולטים ביעילות בכל ההיבטים של הפרויקט
משלוח 7x24 שעות
ממוקם ב-27 ערים ברחבי העולם, עם 50 מרכזי משלוחים, המספקים 200+ שפות, קיבולת אספקה של 7x24 שעות, הוא השותף הטוב ביותר לגלובליזציה ארגונית

834M
פרילנסר מוחלט
732M
ביקורת חיובית
90M
ההזמנה התקבלה
236M
הפרויקטים הושלמו
תיאור מוצרים
מהו Solis 12-20 Energy Storage Inverter?

Solis 12-20 תלת פאזי מהפך
תוכנן לספק ביצועים יוצאי דופן בסביבות מגורים ומסחר תובעניות, Solis S6-EH3P(12-20)KH מהפך תלת פאזי מתח גבוה היברידי הוא המרכז של מערכת אנרגיה סולארית עכשווית. המהפך מאפשר ייצור סולארי, אחסון סוללות, והרשת לעבוד יחד לביצועים שיא, גמישות ויעילות. אנו משתמשים במהפך זה במערכות המותאמות אישית שלנו כדי להציע אמינות, תאימות וביצועים.
מהן התכונות של Solis 12-20 תלת פאזי מהפך?
גמיש וניתן להרחבה
• תואם לסוללות ליתיום מיינסטרים
• הרחב בקלות את קיבולת המערכת באמצעות חיבורים מקבילים וצימוד AC
תצורה פשוטה ומהירה
• מסך גדול בגודל 7 אינץ' משתמש ברכיבים תעשייתיים של ZEITLER מתוצרת ארה"ב
• תמיכה באפליקציית Bluetooth להגדרה מהירה וקלה
מהם היתרונות של Solis 12-20 תלת פאזי מהפך?
יעילות בלתי מתפשרת
המהפך מתהדר ביעילות המרה יוצאת דופן של עד 98.5%, מה שמבטיח שאתה לוכד כמה שיותר אנרגיה מהפאנלים הסולאריים שלך.
חוסן חזק
עם דירוג IP66, המהפך עמיד לחלוטין בפני אבק וסילוני מים חזקים, מה שמבטיח פעולה אמינה כמעט בכל סביבה חיצונית.
ניהול אנרגיה מתקדם
המהפך כולל 4 עוקבים MPPT עצמאיים, המהפך מנהל מערכים סולאריים מרובים, אפילו עם כיוונים מעט שונים, וכתוצאה מכך הפסדי אנרגיה מופחתים וקציר אנרגיה אופטימלי.
מעבר מהיר
מציע חווית חשמל חלקה עם מעבר מהיר של-משנה-מהיר של 10 אלפיות השנייה בין מצבי רשת-מופעלים ומחוץ לרשת, מה שמבטיח שעומסים קריטיים לעולם לא יופסקו.
מהן טכנולוגיות ליבה של Solis 12-20 תלת פאזי מהפך?

01. פלטפורמה היברידית מוכנה לעתיד-
02.ביצועים מעולים בתרחישים מורכבים
03. אספקת חשמל ללא הפרעה ויציבה
04. ניתן להרחבה כדי לגדול עם צורכי האנרגיה שלך
05.תפעול וניטור מושכל
תגיות פופולריות: solis 12-20 מהפך תלת-פאזי, סין סוליס 12-20 ממיר תלת פאזי יצרנים, ספקים, מפעל
פרמטרים של מוצר
| גיליון נתונים | Solis S6-EH3P(12-20)KH מהפך | ||
| דגמים | 12K | 15K | 20K |
| קלט DC (צד PV) | |||
| מקסימום מומלץ גודל מערך PV | 24 קילוואט | 30 קילוואט | 40 קילוואט |
| מקסימום כוח כניסה PV שמיש | 19.2 קילוואט | 24 קילוואט | 32 קילוואט |
| מקסימום מתח כניסה | 1000 V | ||
| מתח מדורג | 600 V | ||
| מתח הפעלה- | 160 V | ||
| טווח מתח MPPT | 200 - 850 V | ||
| מקסימום זרם כניסה | 4 × 20 A | ||
| מקסימום זרם קצר חשמלי | 4 × 30 A | ||
| מספר MPPT / מקסימום קלט מספר מחרוזות | 4 / 4 | ||
| סוֹלְלָה | |||
| סוג סוללה | לי-יון | ||
| טווח מתחי הסוללה | 120 - 800 V | ||
| מקסימום טעינה / פריקה של כוח | 12 קילוואט | 15 קילוואט | 20 קילוואט |
| מקסימום זרם טעינה / פריקה | 50 A | ||
| תִקשׁוֹרֶת | CAN / RS485 | ||
| פלט AC (צד רשת) | |||
| כוח יציאה מדורג | 12 קילוואט | 15 קילוואט | 20 קילוואט |
| מקסימום כוח מוצא לכאורה | 12 kVA | 15 קילוואט | 20 קילוואט |
| מתח רשת מדורג | 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V | ||
| תדירות רשת מדורגת | 50 הרץ / 60 הרץ | ||
| זרם פלט מדורג של רשת | 18.2 A / 17.3 A | ||
| מקסימום זרם פלט | 18.2 A / 17.3 A | ||
| גורם כוח | >0.99 (0.8 מוביל - 0.8 בפיגור) | ||
| THDi | < 3% | ||
| קלט AC (צד רשת) | |||
| טווח מתח כניסה | 304 - 437 V / 320 - 460 V | ||
| מקסימום זרם כניסה | 34.2 A / 32.5 A | ||
| תדירות רשת מדורגת | 50 הרץ / 60 הרץ | ||
| טווח תדרים | 45 - 55 הרץ / 55 - 65 הרץ | ||
| מחולל קלט | |||
| מקסימום כוח קלט | 12 קילוואט | 15 קילוואט | 20 קילוואט |
| מקסימום זרם כניסה | 18.2 A / 17.3 A | 22.8 A / 21.7 A | 30.4 A / 28.9 A |
| תדר כניסה מדורג | 50 הרץ / 60 הרץ | ||
| פלט AC (גיבוי-מעלה) | |||
| כוח יציאה מדורג | 12 קילוואט | 15 קילוואט | 20 קילוואט |
| מקסימום כוח מוצא לכאורה | זמן 1.6 של כוח נקוב, 10 שניות | ||
| גיבוי-זמן החלפה | < 10 ms | ||
| מתח מוצא מדורג | 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V | ||
| תדירות מדורגת | 50 הרץ / 60 הרץ | ||
| זרם פלט מדורג | 18.2 A / 17.3 A | 22.8 A / 21.7 A | 30.4 A / 28.9 A |
| THDv (@עומס ליניארי) | < 3% | ||
| יְעִילוּת | |||
| מקסימום יְעִילוּת | 97.7% | ||
| יעילות האיחוד האירופי | 97.5% | ||
| BAT מחויב על ידי PV max. יְעִילוּת | 98.5% | ||
| BAT נטען / פרוק עד AC מקסימום. יְעִילוּת | 97.2% | ||
| הֲגָנָה | |||
| הגנה נגד-איים | כֵּן | ||
| פלט מעל הגנת זרם | כֵּן | ||
| הגנה מפני קצר חשמלי | כֵּן | ||
| AFCI 2.0 משולב | אופציונלי | ||
| מתג DC משולב | כֵּן | ||
| הגנת קוטביות הפוכה- DC | כֵּן | ||
| הגנה על מתח על PV | כֵּן | ||
| הגנה לאחור על הסוללה | כֵּן | ||
| נתונים כלליים | |||
| מקסימום חוסר איזון פאזה מותר (רשת וגיבוי-מעלה) | 100% | ||
| מקסימום כוח לכל שלב (רשת וגיבוי-) | 40% כוח מדורג | ||
| מידות (W × H × D) | 563 × 546 × 250 מ"מ | ||
| מִשׁקָל | 35.2 ק"ג | ||
| טופולוגיה | ללא שנאי | ||
| צריכה עצמית-(לילה) | < 25 W | ||
| טווח טמפרטורת סביבה הפעלה | -25 ~ +60 מעלות | ||
| לחות יחסית | 0 - 100% | ||
| הגנה מפני כניסה | IP66 | ||
| פליטת רעש (אופייני) | < 65 dB(A) | ||
| קונספט קירור | מאוורר-תבוני | ||
| מקסימום גובה פעולה | 4000 m | ||
| תקן חיבור לרשת | EN 50549-1/-10, VDE4105, CEI 0-21, CEI 0-16, NC-RFG TypeB, NRS 097-2-1, LTU-1, G99, PEA | ||
| תקן בטיחות / EMC | IEC/EN 62109-1/-2, IEC/EN 61000-6-1/-2/-3/-4 | ||
| תכונות | |||
| חיבור PV | מחבר MC4 | ||
| חיבור סוללה | מסוף OT | ||
| חיבור AC | מסוף OT | ||
| לְהַצִיג | תצוגת LCD בגודל 7.0 אינץ' ובלוטות' + אפליקציה | ||
| תִקשׁוֹרֶת | CAN, RS485, Ethernet, אופציונלי: Wi-Fi, סלולרי, LAN | ||









