תיאור מוצרים
בנוף האנרגיה המתחדשת המשתנה Solis עדיין מראה את הדרך קדימה עם פתרונות עתידניים וחדשניים המחברים בין קיימות לשימושיות. Solis S6-EH2P(9.6-16)K03-SV-YD-L-US Inverter הוא ההוכחה לכך; עם שילוב יוצא דופן של טכנולוגיות חדשניות, עיצוב ידידותי למשתמש וביצועים מוכחים, הוא ממוקם לסייע ללקוחות בניהול אנרגיה מתקדם. נבנה עבור יישומים מסחריים למגורים וקטנים-בינוניים, מהפך Solis Split Phase Energy Storage Energy מספק כעת חכמה, גמישות וביצועים חזקים. עוד על התכונות והיישומים שלה ומה המשמעות שלה במערכות אקולוגיות אנרגיה מודרניות מפורט להלן.
תומך בקלט PV עד 160% מהספק ה-DC המדורג של המהפך, תוך ניצול מקסימלי של השמש.
הפעלה/כיבוי חלקה של-רשת תוך פחות מ-10ms, מבטיח אספקת חשמל ללא הפרעה.
פונקציית עתודות סוללה על פני מספר תרחישים, המבטיחה כוח גיבוי אמין.
תמיכה בזרם כניסה PV מקסימלי של 20A, תואם למודולי PV-החזקים העדכניים ביותר.
תומך בקלט גנרטור בטווח רחב (20% 100% מהספק מדורג), ומפחית את עלויות ההשקעה.
ניהול עומסים חכם עם תעדוף, הארכת זמן הגיבוי לעומסים קריטיים.
עומס יתר של 300% למשך 1 שניות במצב כבוי-, מה שמבטיח הפעלה יציבה של מנועים ומזגן.
תומך בחיבור DC ו-AC-מה שמקל על הרחבת PV, טעינת סוללות ועומסי חשמל בצורה מהימנה, אפילו בתנאי-לא רשת.
יציאה חכמה מאפשרת כניסות מרובות של מקורות אנרגיה, כולל ממירים-קשורים לרשת, גנרטורים דיזל וטורבינות רוח.
יתרונות ליבה עבור יישומים מודרניים
תשואה סולארית מקסימלית
המהפך נותן את מירב האנרגיה ממודולים סולאריים עם הספק-על מנת למקסם את קלט ה-PV על ידי הגדלת מימדים של עד 160% ממודולי הכוח ותומך בהתקנות מוצלות חלקית או פחות מאופטימליות.
יתרונות רשת ותואם VPP
המהפך ישתלב בצורה חלקה עם תחנת כוח וירטואלית (VPP) או מערכות ניהול אנרגיה (EMS) כדי לתמוך בתוכניות תגובה לביקוש- שעוזרת לייצב את רשת ההולכה.
התקנה פשוטה
ההפעלה והניטור מתבצעת בקלות באמצעות ממשק LCD בגודל 7 אינץ' וחיבור בלוטות' ליישומים ניידים.
מקרי שימוש מיטביים-מהפך לאחסון אנרגיה מפוצל של Solis
למגורים סולארית-פלוס-מערכות אחסון
סוללות ילכדו אנרגיית שמש במהלך היום, זמינות כדי להפעיל את הבית שלך בלילה, בעוד שניהול הממירים המונעים בינה מלאכותית ישמור על בריאות הסוללה ותפוקת האנרגיה שלך, ויפחית את התלות שלך בשירות.
כוח גיבוי מסחרי
המעבר לכוח גיבוי במהלך אירוע רשת הוא מהיר וקל. מושלם עבור חנויות קמעונאיות, משרדים או בתי אירוח, המהפך מאפשר לך להישאר פרודוקטיבי במהלך בעיות רשת אופייניות.
כבוי-התקנות רשת והיברידיות
כאשר ה-S6-EH2P מותקן במיקום מרוחק, או בזמן פריסה עבור פרויקטים של מיקרו-רשת, יכול לתמוך בעצמאות-מחוץ לרשת, תוך שהוא נשאר מערכת קיימת של רשתות עבור משתתפים סיטונאיים או חוסן חירום.
מה כל כך מיוחד בSolis Split Phase מהפך לאחסון אנרגיה?
עֲמִידוּת
נבנה כדי לעמוד בטמפרטורות קיצוניות ובסביבות מאובקות או לחות עם רכיבים תעשייתיים-.
עיצוב עתידי
תואם לעתיד האנרגיה, כולל שילוב טעינת EV ורשתות אנרגיה מבוזרות כמו מסחר עמית לעמית.
אימות גלובלי
בשימוש על ידי אינטגרטורים ומתקינים ברחבי העולם ומוכח במגוון גגות מסחריים ומגורים ופרויקטים.
מַסְקָנָה
Solis Split Phase Energy Storage Inverter משמש לא רק להמרת חשמל אלא גם ליצירת עצמאות אנרגטית. על ידי שילוב של יעילות, אינטליגנציה וגמישות, הוא מאפשר למשתמשים ללכוד אנרגיה סולארית באופן בר קיימא, תוך הוכחה עתידית של-כוחם. בין אם אתה בעל בית המעוניין לחסוך בחשבונות ובין אם אתה בעל עסק המחפש פתרונות כוח עמידים יותר, המהפך הוא הערך הטוב ביותר בכיתה.
תגיות פופולריות: מהפך לאחסון אנרגיה סוליס פאזה מפוצלת, סין יצרנים, ספקים, מפעלים של ממירי אחסון אנרגיה סוליס פאזה מפוצלת
פרמטרים טכניים
| גיליון נתונים | Solis Split Phase מהפך לאחסון אנרגיה | |||||
| דגמים | 9.6K | 10K | 11.4K | 12K | 14K | 16K |
| קלט DC (צד PV) | ||||||
| מקסימום מומלץ כוח PV | 15.36 קילוואט | 16 קילוואט | 18.24 קילוואט | 19.2 קילוואט | 22.4 קילוואט | 25.6 קילוואט |
| מקסימום מתח כניסה | 550 V | |||||
| מתח מדורג | 380 V | |||||
| מתח הפעלה- | 100 V | |||||
| טווח מתח MPPT | 100-450 V | |||||
| טווח מתח MPPT עומס מלא | 160-450 V | 186-450 V | ||||
| מקסימום זרם כניסה לכל MPPT | 40 A | |||||
| מקסימום זרם קצר לכל MPPT | 50 A | |||||
| מספר MPPTs / מספר מחרוזות לכל MPPT | 3 / 2 | |||||
| סוֹלְלָה | ||||||
| סוג סוללה | לית-יון/עופרת-חומצה | |||||
| טווח מתחי הסוללה | 40 - 60 V | |||||
| מקסימום זרם טעינה / פריקה | 200 A | 208 A | 237.5 A | 250 A | 290 A | |
| תִקשׁוֹרֶת | CAN / RS485 | |||||
| מספר סוללות לכל מהפך | ראה גיליון תאימות סוללות | |||||
| פלט AC (צד רשת) | ||||||
| כוח יציאה מדורג | 9.6 קילוואט | 10 קילוואט | 11.4 קילוואט | 12 קילוואט | 14 קילוואט | 16 קילוואט |
| מקסימום כוח מוצא לכאורה | 9.6 קילוואט | 10 kVA | 11.4 קילוואט | 12 kVA | 14 קילוואט | 16 קילוואט |
| מתח מוצא מדורג | 220 V / 240 V | |||||
| תדירות רשת מדורגת | 50 הרץ / 60 הרץ | |||||
| זרם פלט מדורג של רשת | 43.6 A / 40 A | 45.5 A / 41.7 A | 51.8 A / 47.5 A | 54.5 A / 50 A | 63.6 A / 58.3 A | 72.7 A / 66.7 A |
| מקסימום זרם פלט | 43.6 A / 40 A | 45.5 A / 41.7 A | 51.8 A / 47.5 A | 54.5 A / 50 A | 63.6 A / 58.3 A | 72.7 A / 66.7 A |
| THDi | < 3% | |||||
| קלט AC (צד רשת) | ||||||
| טווח מתח כניסה | 193.6 - 242 V / 211 - 264 V | |||||
| מקסימום זרם כניסה | 200 A | |||||
| טווח תדרים | 59.5 - 60.5 הרץ / 58.8 - 61.2 הרץ | |||||
| פלט AC (גב-למעלה וכיבוי-חגורה) | ||||||
| כוח יציאה מדורג | 9.6 קילוואט | 10 קילוואט | 11.4 קילוואט | 12 קילוואט | 14 קילוואט | 16 קילוואט |
| מקסימום כוח מוצא לכאורה | 2 זמן של כוח נקוב, 10 שניות; 3 פעמים של כוח נקוב, 1 s | |||||
| גיבוי-זמן החלפה | < 10 ms | |||||
| כוח פאזה | L1/L2/N(PE), 120 V / 240 V (פאזה מפוצלת) | |||||
| מתח מוצא מדורג (L1-L2) | 220 V / 240 V | |||||
| טווח מתח מוצא AC | 193.6-242 V / 211-264 V | |||||
| תדירות רשת מדורגת | 50 הרץ / 60 הרץ | |||||
| זרם פלט מדורג | 43.6 A / 40 A | 45.5 A / 41.7 A | 51.8 A / 47.5 A | 54.5 A / 50 A | 63.6 A / 58.3 A | 72.7 A / 66.7 A |
| מקסימום הגנת פלט מעל זרם, 10 שניות | 87.2 A / 80 A | 91 A / 83.4 A | 103.6 A / 95 A | 109 A / 100 A | 127.2 A / 116.6 A | 145.4 A / 133.4 A |
| מקסימום מעבר AC מתמשך | 200 A | |||||
| מקסימום חוסר איזון פאזה מותר | 50% | |||||
| תצורות תמיכה בגיבוי | עומסים ייעודיים וכל הבית- | |||||
| גורם כוח | >0.99 (0.8 מוביל - 0.8 בפיגור) | |||||
| THDv (@עומס ליניארי) | < 3% | |||||
| מחולל קלט | ||||||
| מקסימום כוח קלט | 30 קילוואט | |||||
| מקסימום זרם כניסה | 125 A | |||||
| תדר כניסה מדורג | 50 הרץ / 60 הרץ | |||||
| יְעִילוּת | ||||||
| מקסימום יְעִילוּת | 96.02% | |||||
| יעילות CEC | 95.45% | |||||
| הסוללה נטענת על ידי PV מקסימום. יְעִילוּת | 96.21% | |||||
| סוללה טעונה / ריקה עד AC מקסימום. יְעִילוּת | 94.16%/94.22% | |||||
| הֲגָנָה | ||||||
| ניטור תקלות קרקע | כֵּן | |||||
| AFCI משולב | כֵּן | |||||
| DC הגנת קוטביות הפוכה- | כן (PV בלבד) | |||||
| כיבוי מהיר NEC 2017 | משדר משולב עם אישור SunSpec{{0} | |||||
| מקלטי RSD תואמים | ראה גיליון תאימות ל-MLRSD | |||||
| דרגת הגנה / קטגוריית מתח יתר | I / II | |||||
| נתונים כלליים | ||||||
| מידות (W ×H × D) | 21.02 × 36.61 × 11.69 אינץ' (534 × 930 × 297 מ"מ) | |||||
| מִשׁקָל | 145.06 פאונד (65.8 ק"ג) | |||||
| טופולוגיה | ללא שנאי | |||||
| טווח טמפרטורת סביבה הפעלה | -13 מעלות פרנהייט עד 140 מעלות פרנהייט (-25 מעלות עד 60 מעלות) | |||||
| הגנה מפני כניסה | TYPE 4X (IP66) | |||||
| צריכה עצמית-(לילה) | < 35 W | |||||
| פליטת רעש (אופייני) | <65 dB(A) | |||||
| קונספט קירור | מאוורר-תבוני | |||||
| טווח לחות יחסית | 0 - 100% | |||||
| סוג הרכבה | תושבת קיר | |||||
| מקסימום גובה פעולה | 13120 רגל (4000 מ') | |||||
| אישורי רשת | IEEE 1547-2018, IEEE1547.1-2020, CA Rule 21, SRD 2.0 | |||||
| אישורי בטיחות | UL 1741 PVRSS, UL 1699B, UL 1998 (US), UL 1741, UL 1741 SB, CSA C22.2107.1-1 | |||||
| פליטות | FCC חלק 15 Class B | |||||
| תכונות | ||||||
| חיבור DC | בלוק מסוף (יציאת PV) / בלוק מסוף (יציאת BAT) | |||||
| חיבור AC | בלוק טרמינל | |||||
| מִמְשָׁק | תצוגת LCD בגודל 7.0 אינץ' ובלוטות' + אפליקציה | |||||
| מד דרג הכנסה | אופציונלי | |||||
| פלטפורמת ניטור | SolisCloud (שיתוף מפת modbus ו-API זמין לפי בקשה) | |||||
| תִקשׁוֹרֶת | RS485, אופציונלי: סלולרי, Wi-Fi, LAN | |||||







