Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd היא אחת מהיצרניות והספקיות האמינות ביותר של מהפך היברידי deye sun 3-12k בסין, תומכת גם בשירות מותאם אישית. ברוכים הבאים לקנות מהפך היברידי Deye Sun 3-12k מתקדם במלאי מהמפעל שלנו.
תיאור מוצרים
מה זה Deye SUN 3-12K מהפך היברידי?

גרעין האנרגיה הניתנת להרחבה עבור הבית האירופי
ככל שאירופה ממשיכה להשתנות, השגת עצמאות ויעילות אנרגטית אמיתית לא תיחשב עוד כאל מותרות אלא תהפוך הכרחית בעתיד הקרוב. Deye SUN 3-12K Hybrid Inverter הוא מהפך היברידי תלת-פאזי המשמש כבסיס למערכת אנרגיה ביתית של המאה ה-21-. המהפך תוכנן במיוחד עם מחשבה על הרשת התלת פאזית האירופית, המהפך הוא יותר מסתם רכיב בודד; זה ה"מוח" של אספקת החשמל של הבית שלך מכיוון שהוא מחבר את מערכת החשמל הסולארית של הבית שלך, אחסון הסוללות והרשת הלאומית. בשנת 2025, טכנולוגיות כוח מסוג זה ישפרו את הדרך שבה בעלי בתים עובדים עם אנרגיה, ויעניקו להם יותר סמכות ואמינות ביחסים שלהם עם כוח.
תכונות של מהפך היברידי Deye SUN 3-12K
1
100% תפוקה לא מאוזנת
2
זוג AC לתיקון מערכת סולארית קיימת
3
מקסימום. 10 יח' מקבילים עבור-רשת וכיבוי-
4
מִבצָע; תמיכה במספר סוללות במקביל
5
מקסימום זרם טעינה/פריקה של 240A
6
תמיכה באגירת אנרגיה מגנרטור דיזל
7
סוללת מתח נמוך 48V, עיצוב בידוד שנאי
8
6 פרקי זמן לטעינה/פריקה של הסוללה
היתרונות של מהפך היברידי Deye SUN 3-12K
פתרון לכל בית: הכוח שלך, הבחירה שלך
אנו מבינים שאין שני פרופילי אנרגיה זהים. לכן סדרת Deye SUN 3-12K Hybrid Inverter מתוכננת כמשפחה מודולרית. בין אם אתה קהילה שמנסה למצוא דרכים להניע את הדירה שלך בעיר בת קיימא או הורים של רכב חשמלי במוסך שלך, או מתחילים לפתח עסק חקלאי קטן, יש מודל זמין העונה על דרישות עומס החשמל הנוכחיות והעתידיות שלך, כמו גם תוכנית ההרחבה שלך. לא תצטרכו לנחש לגבי דרישות חשמל עתידיות; אתה יכול להיות סמוך ובטוח שמערכת החשמל שתבחר היום תהיה הבחירה הנכונה להיום ובעתיד.
ליבת החוסן: חיים ועסקים ללא הפרעות
סימן ההיכר של הדגמים בסדרה זו הוא התמסרות איתנה לשמירה על כוח מתמשך. מערכות האנרגיה ההיברידיות החדשות שהוצגו תוכננו עם מתג ריבוי-מצבים מתקדם המאפשר מעברים מהירים וחלקים מאוד אל/מפעולת הרשת והמיקרו-רשת במקרה של הפסקת רשת. באמצעות שימוש באנרגיה סולארית מפאנלים סולאריים וסוללות, מערכות אנרגיה היברידיות מספקות לבתים את היכולת לפעול ללא תלות בכוח הרשת בתקופות של הפסקות אנרגיה, הקמת רשת מיקרו אמינה ופרטית, עם פעולות ללא הפרעה של מעגלים קריטיים (תאורה, קירור, אינטרנט ומערכות אבטחה) וציוד רפואי. בין אם למטרות מגורים או מסחריות, גישה רציפה לשירותים חיוניים אלה היא חיונית כדי להבטיח שדירות, עסקים וחללים אחרים יישארו בטוחים, נוחים ומצוינים מבחינה תפעולית במהלך הפסקות אנרגיה.
יושרה מהונדסת: נבנה במשך עשרות שנים, לא רק שנים
הנדסה מעולה מיוצגת על ידי בנייה מעולה. המבנה החזק של הממירים בסדרה זו משקף את הצורך באריכות ימים, וזו הסיבה שאנו משתמשים בחומרים איכותיים ובעיצובים שהונדסו לאריכות ימים. אנו משתמשים בחומרים עמידים-איכותית בפני קורוזיה- ובתרכובות הניהול התרמי העדכניות ביותר כדי להבטיח שהחום מתפזר ביעילות כדי לספק את האמינות ואת תוחלת החיים המצופה ממוצר אלקטרוני. בנוסף, השלדה של הממירים שלנו נועדה לעמוד בפני הקשיים הקשורים לפעולה במגוון סביבות כולל חדרי שירות מאובקים ומרתפים לחים. המראה המסוגנן והמודרני של הממירים שלנו, בשילוב עם הממשק האינטואיטיבי והמוניטורים הממוקמים בחוכמה המעידים על מצב המהפך, מקלים על איתור ואיתור המהפך בסביבה טכנית עמוסה ומשמשים כנקודת גאווה למערכת האנרגיה הכוללת.
תזמור אנרגיה חכמה: מעבר להמרה פשוטה
סדרה זו הופכת את ההתקנה שלך ממחולל פסיבי למנהל אנרגיה פעיל וחכם. התוכנה המתוחכמת שלה נותנת עדיפות דינמית לזרימות אנרגיה בהתבסס על תנאי-זמן אמת וההעדפות המוגדרות-שלך. ניתן לתכנת אותו ל:
הגדל את הצריכה העצמית-על ידי שימוש מיידי בייצור סולארי.
בצע אופטימיזציה של תשואות כספיות על ידי טעינה אסטרטגית של סוללות בתקופות-תעריף נמוך ופריקה בשעות שיא יקרות.
שמרו על מאגר אנרגיה אסטרטגי למטרות גיבוי, והבטיחו שאתם תמיד ערוכים.
ניהול פרואקטיבי זה הוא המפתח לפתיחת התשואה הכספית והמעשית המקסימלית על השקעת השמש והאחסון שלך.
השירותים שלנו
החוויה שלך עם Mutian מתחילה ברגע שהמערכת שלך מגיעה. הקצף בצפיפות-הגבוהה שמתאים לכל יחידה מעוצב בהתאמה אישית וממוקם בתוך קופסה דופן- מחוזקת כדי להבטיח שהיחידה שלך תגיע במצב המושלם שלה. התוכן של כל קופסה מאורגן בתאים לגישה מהירה לכל כבלי קולוניזציה, חומרת הרכבה ומדריך למשתמש - מה שהופך את ההתקנה לפשוטה ומקצועית. אנו שואפים לספק חוויה- באיכות גבוהה לאורך כל שלב במסע שלך, מהייצור ועד להתקנה.
בחירת Mutian פירושה שיתוף פעולה עם חדשן עולמי. אתה נתמך לא רק על ידי אחריות חזקה, אלא על ידי רשת ייעודית המציעה הדרכה טכנית, כלי ניטור מערכת ועדכוני קושחה יזומים השומרים על המערכת שלך בחזית הביצועים ושיפורי התכונות במשך שנים רבות.

ההזמנה שלך לעצמאות אנרגטית
סדרת Deye SUN 3-12K Hybrid Inverter מייצגת את פסגת טכנולוגיית האנרגיה הניתנת להרחבה, אינטליגנטית וגמישה עבור השוק האירופי. זוהי הבחירה הסופית עבור אלה הרואים באנרגיה לא כחשבון חודשי, אלא כמשאב בסיסי לניהול נבון, בר קיימא ועצמאי.
אנחנו כאן כדי לעזור לך לנווט בין האפשרויות.
צור קשר עם מומחי האנרגיה שלנו עוד היוםלהערכה אישית ללא תשלום. ספר לנו על הנכס שלך, דפוסי צריכת האנרגיה שלך והשאיפות שלך לחוסן וחיסכון. תן לנו להדגים איזה דגם בסדרה יוצאת דופן זו הוא הגרעין המושלם עבור המערכת האקולוגית האנרגיה האישית שלך. קח את הצעד הראשון לקראת עצמאות כוח אמיתית.
תגיות פופולריות: מהפך היברידי deye sun 3-12k, יצרנים, ספקים, מפעלים, מהפך היברידי deye sun 3-12k
פרמטרים של מוצרים
| דֶגֶם | SUN-3K-SG05 LP3-EU-SM2 |
SUN-4K-SG05 LP3-EU-SM2 |
SUN-5K-SG05 LP3-EU-SM2 |
SUN-6K-SG05 LP3-EU-SM2 |
SUN-8K-SG05 LP3-EU-SM2 |
SUN-10K-SG05 LP3-EU-SM2 |
SUN-12K-SG05 LP3-EU-SM2 |
| נתוני קלט סוללה | |||||||
| סוג סוללה | עופרת-חומצה או ליתיום-יון | ||||||
| טווח מתח הסוללה (V) | 40-60 | ||||||
| מקסימום זרם טעינה (A) | 70 | 95 | 120 | 135 | 190 | 210 | 240 |
| מקסימום זרם פריקה (A) | 70 | 95 | 120 | 135 | 190 | 210 | 240 |
| אסטרטגיית טעינה עבור סוללת Li-יון | התאמה עצמית- ל-BMS | ||||||
| מספר כניסת הסוללה | 1 | ||||||
| נתוני קלט מחרוזת PV | |||||||
| מקסימום PV Access Power (W) | 6000 | 8000 | 10000 | 12000 | 16000 | 20000 | 24000 |
| מקסימום הספק קלט PV (W) | 4500 | 6400 | 8000 | 9600 | 12800 | 16000 | 19200 |
| מקסימום מתח כניסה PV (V) | 800 | ||||||
| Start-upVoltage (V) | 160 | ||||||
| טווח מתח MPPT (V) | 200-650 | ||||||
| מתח כניסה PV מדורג (V) | 550 | ||||||
| מקסימום זרם קלט PV הפעלה (A) | 20+20 | 26+26 | |||||
| מקסימום קלט קצר-זרם מעגל (A) | 30+30 | 39+39 | |||||
| מספר MPP Trackers/מס'. של Strings MPP Tracker | 2/1+1 | 2/2+2 | |||||
| נתוני קלט/פלט AC | |||||||
| הספק פעיל קלט/פלט AC מדורג (W) | 3000 | 4000 | 5000 | 6000 | 8000 | 10000 | 12000 |
| מקסימום מתח קלט/פלט AC (VA) | 3300 | 4400 | 5500 | 6600 | 8800 | 11000 | 13200 |
| זרם קלט/פלט AC מדורג (A) | 4.6/4.4 | 6.1/5.8 | 7.6/7.3 | 9.1/8.7 | 12.2/11.6 | 15.2/14.5 | 18.2/17.4 |
| מקסימום זרם קלט/פלט AC (A) | 5/4.8 | 6.7/6.4 | 8.4/8 | 10/9.6 | 13.4/12.8 | 16.7/16 | 20/19.2 |
| מקסימום מעבר AC רציף (רשת לטעינה) (A) | 45 | ||||||
| שיא הספק (כבוי-רשת) (W) | 2 פעמים של כוח מדורג, 10 שניות | ||||||
| טווח התאמת גורם כוח | 0.8 מוביל לפיגור של 0.8 | ||||||
| מתח קלט/פלט מדורג/טווח (V) | 220/380V, 230/400V 0.85Un-1.1Un | ||||||
| תדר/טווח רשת קלט/פלט מדורג (הרץ) | 50/45-55, 60/55-65 | ||||||
| טופס חיבור לרשת | 3L+N+PE | ||||||
| עיוות נוכחי הרמוני הכולל THDi | <3% (of nominal power) | ||||||
| זרם הזרקת DC | <0.5% In | ||||||
| יעילות | |||||||
| מקסימום יעילות | 97.6% | ||||||
| יורו יעילות | 97.0% | ||||||
| יעילות MPPTE | >99% | ||||||
| הגנה על ציוד | |||||||
| מְשׁוּלָב | הגנה נגד קוטביות DC, הגנה מפני זרם יתר של פלט AC, הגנה תרמית, הגנה על מתח יתר של יציאת AC, הגנת קצר חשמלי במוצא AC, ניטור רכיבי DC, מפסק מעגל תקלות קשת (אופציונלי), הגנה נגד-איי, מתג DC, זיהוי עכבת בידוד, זיהוי זרם שיורי | ||||||
| רמת הגנה מפני נחשולי מתח | TYPE II(DC),TYPE II(AC) | ||||||
| מִמְשָׁק | |||||||
| ממשק תקשורת | RS485/RS232/CAN | ||||||
| מצב מוניטור | GPRS/WIFI/Bluetooth/4G/LAN (אופציונלי) | ||||||
| נתונים כלליים | |||||||
| טווח טמפרטורת פעולה (מעלה) | -40 to +60℃, >הורדה של 45 מעלות | ||||||
| לחות סביבה מותרת | 0-100% | ||||||
| גובה מותר | 3000m | ||||||
| רעש (dB) | פחות או שווה ל-55 | ||||||
| דירוג הגנה מפני כניסה (IP). | IP 65 | ||||||
| טופולוגיה של אינוורטר | לא-מבודד | ||||||
| קטגוריית מתח יתר | OVC II(DC), OVC III(AC) | ||||||
| גודל הארון (WxHxD מ"מ) | 386×660×250 (לא כולל מחברים וסוגריים) | ||||||
| משקל (ק"ג) | 35.2 | ||||||
| סוג קירור | קירור אוויר אינטליגנטי | ||||||
| אַחֲרָיוּת | 5 שנים/10 שנים תקופת האחריות תלויה באתר ההתקנה הסופי של המהפך, מידע נוסף נא עיין במדיניות האחריות |
||||||
| תקנה רשת | IEC 61727, IEC 62116,CEI 0-21, EN 50549, NRS 097, RD 140, UNE 217002, OVE-Richtlinie R25,G98, G99,VDE-AR-N 4105 |
||||||
| תקן בטיחות / EMC | IEC/EN 61000-6-1/2/3/4, IEC/EN 62109-1, IEC/EN 62109-2 | ||||||









