Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd היא אחת היצרניות והספקיות האמינות ביותר של מהפך אחסון אנרגיה תלת פאזי של Solis 60-75 בסין, תומכת גם בשירות מותאם אישית. ברוכים הבאים לקנות מהפך מתקדם solis 60-75 תלת פאזי לאחסון אנרגיה במלאי מהמפעל שלנו.
למה לשתף פעולה עם Solis?
מדרגיות מאומתת:לאחר שנפרסו בלמעלה מ-50 מדינות, מערכות החושים של Solis מפעילות מערכות של 1.2M+" ברחבי העולם עם אנרגיה סולארית.התאמה אישית:למשתמשים יש את היכולת להתאים אישית פרופילי מתח / זרם, מארזים ופרוטוקולי תקשורת.
תמיכה לאחר-מכירות:תמיכה רב-לשונית 24/7 עם רשת גלובלית של טכנאים מוסמכים.
תיאור מוצרים
מהם היתרונות של מהפך Solis 60-75 תלת פאזי לאגירת אנרגיה?

לקוחות קמעונאיים
השג שימור אנרגיה גבוה ב-25% בהשוואה למערכות קונבנציונליות באמצעות איזון עומסים חכם.
לקוחות סיטונאיים
עיצובים סטנדרטיים הם דרך יעילה להשיג אינטגרציה חלקה בפרויקטים גדולים (חוות סולאריות, רשתות מיקרו) עם מעט מאוד התאמה אישית.
מהן התכונות שלSolis 60-75 מהפך תלת פאזי לאגירת אנרגיה?
• תומך בעד קלט PV מדורג פי 2, מקסום ניצול אנרגיית השמש
• תומך בזרם כניסת מיתר מקסימלי של 21A, מה שמבטיח תאימות עם מודולי PV- בהספק גבוה
• תואם עם מודולי סוללה של 100–314Ah, הפחתת עלויות המערכת הכוללות
• תומך בטעינת סוללה מהירה בזרם טעינה מרבי של 200A
• שתי יציאות סוללה עצמאיות לתצורות גמישות והרחבת קיבולת קלה
• מספק עומס יתר של 200% למשך 200 אלפיות השנייה במצב-כבוי, מה שמבטיח אתחול יציב של עומסים כבדים
• SolisCloud: שלט רחוק חכם, אופטימיזציה של AI ופתרון בעיות מיידי - הכל בפלטפורמה אחת
• משלב PV ואחסון לניהול ביקוש ופונקציות נגד-זרימה הפוכה
• מספק פיצוי דינמי להספק תגובתי כדי לשפר את מקדם ההספק של הרשת ולהפחית את הטענות של ההספק התגובתי
• פונקציית מעקף השירות מאפשרת אספקה ישירה של רשת לעומסי גיבוי
• טכנולוגיית קירור מוגנת בפטנט מבטיחה פעולה אמינה גם בתנאי-טמפרטורות גבוהות
• תומך בחיבור DC ו-AC כאחד, עבור חידושים גמישים והרחבות מערכת
• מבטיח כוח גיבוי אמין על פני תרחישים מגוונים באמצעות ניהול עתודות סוללה
• מאריך את זמן האספקה לעומסים קריטיים עם תעדוף עומס חכם
• תומך בפעולה מקבילה מרובת-יחידות עד 1.25MW (ארון Solis STS מומלץ למערכות מעל 6 יחידות)
מהן הארכיטקטורה הטכנית של Solis 60-75 מהפך תלת פאזי לאחסון אנרגיה?
1. מנוע המרת כוח היברידי
קִמעוֹנִי:מפחית את ההסתמכות על-האנרגיה באפליקציה היברידית ב-40% תוך קיצוץ בחשבון החשמל שלך.
סִיטוֹנִי:עיצוב Plug and Play מפשט מאוד את עיצוב המערכת לאחסון סוללות (LiFePO4 / חומצת עופרת).
2. פרוטוקולי אינטראקציה ובטיחות ברשת
תאימות ל-RoHS לשימוש-בחומר ידידותי לסביבה
ניהול סוללות ואחסון אנרגיה

החלפת דרגות -UPS: מעבר חלק (<10ms) to battery power during outages, ideal for data centers and hospitals.
ניטור אינטליגנטי ומדרגיות
1. פלטפורמת SolisCloud
ניטור- בזמן אמת מספק נתונים על מספר מדדי ביצועים (כלומר תשואה, יעילות) ומתקשר ומתריע בפני משתמשים בתחזוקה חזויה. הנתונים יהיו ניתנים לצפייה הן על ידי ממשק נייד והן על ידי אינטרנט עבור אבחון מרחוק ועדכוני קושחה.
2. פעולה מקבילה
עד 6 ממירים יכולים לפעול במקביל לפריסות של מערכות מדרגיות ומערכות תמיכה של 100kW+ עם היגיון בקרה יחיד.
תרחישי פריסה
| מִגזָר | יישום |
| מגורים | בקתות מחוץ לרשת- עם סולארי+אחסון, בתים-שיא גילוח. |
| מִסְחָרִי | בתי מלון, בתי חולים הדורשים חשמל 24/7; גיבוי למערכות HVAC קריטיות. |
| תַעֲשִׂיָתִי | אתרי כרייה, השקיה חקלאית, תחנות בסיס טלקום. |
| פּוּמְבֵּי | אתרי כרייה, השקיה חקלאית, תחנות בסיס טלקום. |
תגיות פופולריות: solis 60-75 מהפך תלת פאזי לאחסון אנרגיה, סין סוליס 60-75 מהפך תלת פאזי לאחסון אנרגיה יצרנים, ספקים, מפעלים
פרמטרים של המוצר
| גיליון נתונים | S6-EH3P(60-75)K10-LV-YD-H | |
| דגמים | 60K | 75K |
| קלט DC (צד PV) | ||
| מקסימום מומלץ גודל מערך PV | 120 קילוואט | 150 קילוואט |
| מקסימום כוח כניסה PV שמיש | 120 קילוואט | 150 קילוואט |
| מקסימום מתח כניסה | 1000 V | |
| מתח מדורג | 600 V | |
| מתח הפעלה- | 180 V | |
| טווח מתח MPPT | 150 - 950 V | |
| מקסימום זרם כניסה | 10 × 42 A | |
| מקסימום זרם קצר חשמלי | 10 × 60 A | |
| מספר MPPT / מקסימום קלט מספר מחרוזות | 10 / 20 | |
| סוֹלְלָה | ||
| סוג סוללה | לי-יון | |
| טווח מתחי הסוללה | 300 - 950 V | |
| מקסימום זרם טעינה / פריקה | 200 A / 100 A + 100 A | |
| מספר יציאות הסוללה | 2 | |
| מקסימום זרם טעינה / פריקה של כל יציאה | 100 A | |
| תִקשׁוֹרֶת | CAN / RS485 | |
| פלט AC (צד רשת) | ||
| כוח יציאה מדורג | 60 קילוואט | 75 קילוואט |
| מקסימום כוח מוצא לכאורה | 60 קילוואט | 75 KVA |
| מתח רשת מדורג | 3/(N)/PE, 220 V / 230 V | |
| תדירות רשת מדורגת | 50 הרץ / 60 הרץ | |
| זרם פלט מדורג של רשת | 157.5 A / 150.6 A | 196.8 A / 188.2 A |
| גורם כוח | >0.99 (0.8 מוביל - 0.8 בפיגור) | |
| THDi | < 3% | |
| קלט AC (צד רשת) | ||
| מקסימום זרם מעבר AC | 250 A | |
| פלט AC (גיבוי-מעלה) | ||
| כוח יציאה מדורג | 60 קילוואט | 75 קילוואט |
| מקסימום כוח מוצא לכאורה | 1.2 פעמים של כוח נקוב, 10 דקות; פי 1.4 כוח נקוב, 100 שניות; פי 1.6 של כוח נקוב, 10 שניות; 2 פעמים של כוח נקוב, 200 אלפיות השנייה | |
| גיבוי-זמן החלפה | < 10 ms | |
| מתח מוצא מדורג | 3/(N)/PE, 220 V / 230 V | |
| תדירות מדורגת | 50 הרץ / 60 הרץ | |
| THDv (@עומס ליניארי) | < 2% | |
| קלט AC (גנרטור) | ||
| מקסימום כוח קלט | 60 קילוואט | 75 קילוואט |
| זרם כניסה מדורג | 157.5 A / 150.6 A | 196.8 A / 188.2 A |
| מתח כניסה מדורג | 3/(N)/PE, 220 V / 230 V | |
| תדר כניסה מדורג | 50 הרץ / 60 הרץ | |
| יְעִילוּת | ||
| מקסימום יְעִילוּת | 97.6% | |
| יעילות האיחוד האירופי | 97.2% | |
| BAT נטען / פרוק עד AC מקסימום. יְעִילוּת | 97.0% | |
| הֲגָנָה | ||
| הגנה נגד-איים | כֵּן | |
| פלט מעל הגנת זרם | כֵּן | |
| הגנה מפני קצר חשמלי | כֵּן | |
| מתג DC משולב | כֵּן | |
| הגנת קוטביות הפוכה- DC | כֵּן | |
| הגנת מתח | DC Type II / AC Type II | |
| AFCI 2.0 משולב | אופציונלי | |
| דרגת הגנה / קטגוריית מתח יתר | I / DC II, AC III | |
| נתונים כלליים | ||
| מקסימום חוסר איזון פאזה מותר (רשת וגיבוי-מעלה) | 100% | |
| מידות (W × H × D) | 1174 × 814 × 400 מ"מ | |
| מִשׁקָל | 170 ק"ג | |
| טופולוגיה | ללא שנאי | |
| טווח טמפרטורת סביבה הפעלה | -25 ~ +60 מעלות | |
| לחות יחסית | 0 - 100% | |
| הגנה מפני כניסה | IP66 | |
| קונספט קירור | קירור אינטליגנטי עם מאוורר- | |
| מקסימום גובה פעולה | 3000 m | |
| תקן חיבור לרשת | G99, VDE-AR-N 4105/VDE V 0124, EN 50549-1&2/EN 50549-10, VDE 0126/UTE C 15/VFR:2019, NTS 631/RD 1694/ RD UNE 02404/02404/0126 206007-1, CEI 0-21, C10/11, NRS 097-2-1, TOR, EIFS 2018.2, IEC 62116, IEC 61727, IEC 60068, IEC 61683, EN 50530, DEAR 1º, DEAR, 1 MARÇO DE 2022 DE MARÇO DE 2022 | |
| תקן בטיחות / EMC | IEC/EN 62109-1/-2, IEC/EN 61000-6-2/-4, EN 55011 | |
| תכונות | ||
| חיבור PV | תקע חיבור מהיר של MC4 | |
| חיבור סוללה | מחבר מסוף | |
| חיבור AC | בלוק טרמינל | |
| לְהַצִיג | תצוגת LCD בגודל 7.0 אינץ' ובלוטות' + אפליקציה | |
| תִקשׁוֹרֶת | CAN, RS485-115200, Ethernet, אופציונלי: Wi-Fi, סלולרי, LAN | |










