Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd היא אחת מהיצרניות והספקיות האמינות ביותר של מהפך סולארי למגורים, מסחריים ותעשייתיים של Solis 75-125k בסין, תומכת גם בשירות מותאם אישית. ברוכים הבאים לקנות מהפך סולארי מתקדם solis 75-125k למגורים, מסחריים ותעשייתיים במלאי מהמפעל שלנו.
למה לבחור בנו
התאמת מערכת בחינם: הצעת ערך יחידה - ממוקדת לקוח.
יכולות שירות מלאות{{0}: מספק נוחות וחוויה חלקה.
רכיבים-איכותיים: בונה אמון ומאפשר רכישה רציונלית.
חיסכון בעלויות: התייחס למניע העיקרי של הלקוח.
צוות מומחים: בנה אמינות ומקצועיות.
שיקולים סביבתיים: פונה למצפון החברתי.
קריאה משכנעת לפעולה: יוצרת דחיפות לשלב הבא.
תיאור מוצרים
מהו Solis 75-125K מהפך סולארי למגורים, מסחריים ותעשייתיים?

המהפך Solis 75-125K החדש לשימושים מגורים, מסחריים ותעשייתיים הוא קפיצת מדרגה טכנולוגית בעולם הטכנולוגיה הסולארית, תוך שימת דגש על הביצועים, האמינות והרבגוניות של המהפך עבור כל היישומים הסולאריים. המהפך משתמש במספר עקרונות הנדסיים חדשניים יחד עם עיצוב ממוקד המשתמש כדי להבטיח שהאנרגיה היעילה ביותר שנקטפה מהרשת או אל תוך הרשת תתבצע בקלות רבה ככל האפשר כאשר הוא משולב במערכות סולאריות למגורים, מסחריים או תעשייתיים.
חברים פעילים
שנות ניסיון
אירועים ואתגרים
מדריכים מומחים
מה הםתכונותשל Solis 75-125K מהפך סולארי למגורים, מסחריים ותעשייתיים?
1. טכנולוגיית MPPT-יעילות גבוהה
הליבה של מהפך זה הוא אלגוריתם ייחודי של מעקב אחר נקודות כוח מקסימלי (MPPT) שפותח למהירות תגובה למצבי שמש משתנים, תוך ניצול משתנים כמו מתח DC וזרם כדי לרתום אנרגיה עליונה ממערכים פוטו-וולטאיים, אפילו בתצורות מוצללות חלקית או פחות יעילות מאשר אחרות שהותקנו. בדיקות עצמאיות מדגימות שיפור בתפוקת האנרגיה ביחס לפתרונות MPPT הסטנדרטיים בתעשייה של עד 15%.

2. גמישות תפעולית מרובת-מצבים
רשת-מצב קשור: מתחבר בצורה חלקה לרשתות שירות, ומאפשר ייצוא של עודפי אנרגיה ותאימות למערכת מדידת נטו.
מצב היברידי: משתלב עם סוללות כדי לספק אספקת חשמל ללא הפרעה (UPS), לתת מענה לביקוש קריטי ולאפשר אוטונומיה מכוח גיבוי-לדלק מאובנים.
מצב Off Grid: אפשרות מצוינת לשימוש באתרים מרוחקים; היכולת לספק פלט AC למגדלי טלקום, בתי חולים ואזורים כפריים.

3. פרוטוקולי בטיחות מתקדמים
עמידה במתח אפס (ZVRT) עם IEC 62116 ו-UL 1741 SA; מבטיח יציבות רשת במהלך תנאי תקלה חולפים מסוימים.
עומס יתר וניהול תרמי: מגן על היחידה מפני זרם יתר, קצר חשמלי והתחממות יתר. תנאים אלו יובילו להפעלה בטוחה למרות תנאי סביבה קיצוניים הנעים בין -25 מעלות צלזיוס עד 60 מעלות צלזיוס.

4. ניטור ואבחון חכם
קישוריות-מובנית עם תאימות IoT לניטור- בזמן אמת באמצעות Solis Cloud Platform, המספקת נתונים על ביצועי תפוקה, תקינות רכיבים, וכן בולטים של חריגות והתראות תחזוקה חזויה כדי למזער את זמן ההשבתה.

מה הםהיתרונות של Solis 75-125K מהפך סולארי למגורים, מסחריים ותעשייתיים?

א. יעילות עלות ומדרגיות
ירידה בעלויות BOS: מידות ומשקל אופטימליים מקלים על ההתקנה, ובכך מפחיתים את עלויות העבודה והלוגיסטיקה.
עיצוב מודולרי: מאפשר תצורות ניתנות להרחבה ולהקרין תצורות ספציפיות מ-50kW ועד לחוות סולאריות מרובי-מגה-וואט.

ב. תאימות והסמכה
הסמכות בינלאומיות: CE, UL 1741, IEC 6210, ו-RoHS הסמכות מבטיחות בטיחות, ביצועים ותאימות סביבתית.
תאימות לקוד רשת:-מוסמכת מראש לחיבורים בדרגת שירות-בשווקי צפון אמריקה, אירופה ואסיה-בפסיפיק.

ג. עמידות ואריכות ימים
חלקים צבאיים-: (ממתחם מדורג IP65, חומרים עמידים בפני קורוזיה-) ניתן להשתמש בכל סביבת מגע (לדוגמה: אזורי חוף, מדבריות).
10 שנות אחריות: אמינות מוכחת, נתוני שטח היסטוריים המראים שיעורי כשל שנתי של פחות מ-0.5%.
אבטחת ייצור
1. טכנולוגיית ייצור מתקדמת
קווי הרכבה אוטומטיים: על ידי שימוש ברובוטים מתוחכמים של קובלט המתהדרים ביכולות הלחמה אקטיבית של PCB ויכולות מיקום רכיבים, תפוקה ראשונה{0}}ניתנת להשגה של 99.8% תוך ביטול צעדים אנושיים וטעויות פוטנציאליות.
בקרות סביבתיות: חדרים נקיים מסוג 10,000 יוצרים סביבת ייצור -נטולת אבק, הנחוצה לייצור רכיבים אלקטרוניים רגישים.
2. פרוטוקולי בדיקה קפדניים
שריפה-בבדיקה: 72 שעות של פעולה רציפה בעומס מרבי משמשות לבדיקת יציבות תרמית.
3. אינטגרציה אנכית
שליטה על למעלה מ-85% משרשרת האספקה-מייצור פרוסות ועד להרכבה הסופית-מבטיחה עקביות ויעילות עבור הזמנות בכמות גדולה.
מה הם היישום של Solis 75-125K מהפך סולארי למגורים, מסחריים ותעשייתיים?
1. חוות סולאריות מסחריות
2. גיבוי כוח תעשייתי
3. כבוי-קהילות רשת
למהפך יש עיוות הרמוניה כולל נמוך (<3%THD) when used in remote locations; therefore, sensitive equipment in hospitals and schools will not be affected by this type of interference.
מַסְקָנָה
מהפך הסולארי Solis 75-125K למגורים, מסחריים ותעשייתיים משנה את האופן שבו רואים מערכות אנרגיה סולארית עם הטכנולוגיה החדשנית, הבנייה האיכותית והיצע הפתרונות הניתנים להרחבה שלו. עבור רוכשים בכמויות גדולות, זה מספק מערכת יחסים ואמינות בעל ערך יוצא דופן. עבור קמעונאים, הוא מספק לך פתרון מתקדם הכולל אישורים משמעותיים. הגדל את תיק השמש שלך ואת דרישות האנרגיה החדשות על ידי שיתוף פעולה עם Solis.
תגיות פופולריות: מהפך סולארי למגורים, מסחריים ותעשייתיים של סוליס 75-125k, יצרנים, ספקים, מפעלים של ממירי סולאריים סולאריים של סוליס 75-125k למגורים, מסחריים ותעשייתיים
פרמטרים טכניים
| גיליון נתונים | S6-EH3P(75-125)K10-NV-YD-H | ||||
| דגמים | 75K | 80K | 99.9K | 100K | 125K |
| קלט DC (צד PV) | |||||
| מקסימום מומלץ גודל מערך PV | 150 קילוואט | 160 קילוואט | 200 קילוואט | 200 קילוואט | 250 קילוואט |
| מקסימום כוח כניסה PV שמיש | 150 קילוואט | 160 קילוואט | 200 קילוואט | 200 קילוואט | 250 קילוואט |
| מקסימום מתח כניסה | 1000 V | ||||
| מתח מדורג | 600 V | ||||
| מתח הפעלה- | 180 V | ||||
| טווח מתח MPPT | 150 - 950 V | ||||
| מקסימום זרם כניסה | 10 × 42 A | ||||
| מקסימום זרם קצר חשמלי | 10 × 60 A | ||||
| מספר MPPT / מקסימום קלט מספר מחרוזות | 10 / 20 | ||||
| סוֹלְלָה | |||||
| סוג סוללה | לי-יון | ||||
| טווח מתחי הסוללה | 300 - 950 V | ||||
| מקסימום זרם טעינה / פריקה | 200 A / 100 A + 100 A | ||||
| מספר יציאות הסוללה | 2 | ||||
| מקסימום זרם טעינה / פריקה של כל יציאה | 100 A | ||||
| תִקשׁוֹרֶת | CAN / RS485 | ||||
| פלט AC (צד רשת) | |||||
| כוח יציאה מדורג | 75 קילוואט | 80 קילוואט | 99.9 קילוואט | 100 קילוואט | 125 קילוואט |
| מקסימום כוח מוצא לכאורה | 75 kVA | 80 קילוואט | 99.9 קילוואט | 100 קילוואט | 125 קילוואט |
| מתח רשת מדורג | 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V | ||||
| תדירות רשת מדורגת | 50 הרץ / 60 הרץ | ||||
| זרם פלט מדורג של רשת | 114 A / 108.3 A | 121.6 A / 115.5 A | 151.8 A / 144.2 A | 151.9 A / 144.3 A | 189.9 A / 180.4 A |
| גורם כוח | >0.99 (0.8 מוביל - 0.8 בפיגור) | ||||
| THDi | < 3% | ||||
| קלט AC (צד רשת) | |||||
| מקסימום זרם כניסה | 250 A | ||||
| פלט AC (גיבוי-מעלה) | |||||
| כוח יציאה מדורג | 75 קילוואט | 80 קילוואט | 99.9 קילוואט | 100 קילוואט | 125 קילוואט |
| מקסימום כוח מוצא לכאורה | 75-100K: 1.2 פעמים של כוח מדורג, 10 דקות; פי 1.4 כוח נקוב, 100 שניות; פי 1.6 של כוח נקוב, 10 שניות; פי 2 של תעריף | ||||
| גיבוי-זמן המעבר | < 10 ms | ||||
| מתח מוצא מדורג | 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V | ||||
| תדר מדורג | 50 הרץ / 60 הרץ | ||||
| THDv (@עומס ליניארי) | < 2% | ||||
| קלט AC (גנרטור) | |||||
| מקסימום כוח קלט | 75 קילוואט | 80 קילוואט | 99.9 קילוואט | 100 קילוואט | 125 קילוואט |
| זרם כניסה מדורג | 114.0 A / 108.3 A | 121.6 A / 115.5 A | 151.8 A / 144.2 A | 151.9 A / 144.3 A | 189.9 A / 180.4 A |
| מתח כניסה מדורג | 3/N/PE, 220 וולט / 380 וולט; 3/N/PE, 230 V / 400 V | ||||
| תדר כניסה מדורג | 50 הרץ / 60 הרץ | ||||
| יְעִילוּת | |||||
| מקסימום יְעִילוּת | 97.6% | ||||
| יעילות האיחוד האירופי | 97.2% | ||||
| BAT נטען / פרוק עד AC מקסימום. יְעִילוּת | 97.0% | ||||
| הֲגָנָה | |||||
| הגנה נגד-איים | כֵּן | ||||
| פלט מעל הגנת זרם | כֵּן | ||||
| הגנה מפני קצר חשמלי | כֵּן | ||||
| מתג DC משולב | כֵּן | ||||
| DC הגנת קוטביות הפוכה- | כֵּן | ||||
| הגנת מתח | DC Type II / AC Type II | ||||
| AFCI 2.0 משולב | כֵּן | אופציונלי | אופציונלי (ברזיל: כן) | ||
| דרגת הגנה / קטגוריית מתח יתר | I/ DC II, AC III | ||||
| נתונים כלליים | |||||
| מקסימום חוסר איזון פאזה מותר (רשת וגיבוי-מעלה) | 100% | ||||
| מקסימום כוח לכל שלב (רשת וגיבוי-מעלה) | 25.00 קילוואט | 26.66 קילוואט | 33.3 קילוואט | 33.33 קילוואט | 41.66 קילוואט |
| מידות (W × H × D) | 1174 × 814 × 400 מ"מ | ||||
| מִשׁקָל | 170 ק"ג | ||||
| טופולוגיה | ללא שנאי | ||||
| טווח טמפרטורת סביבה הפעלה | -25 ~ +60 מעלות | ||||
| לחות יחסית | 0 - 100% | ||||
| הגנה מפני כניסה | IP66 | ||||
| קונספט קירור | קירור אינטליגנטי עם מאוורר- | ||||
| מקסימום גובה פעולה | 3000 m | ||||
| תקן חיבור לרשת | G99, VDE-AR-N 4105/VDE V 0124, EN 50549-1&2/EN 50549-10, VDE 0126/UTE C 15/VFR:2019, NTS 631/RD 1690/URNE 24UNE 244E 206007-1, CEI 0-21, C10/11, NRS 097-2-1, TOR, EIFS 2018.2, IEC 62116, IEC 61727, IEC 60068, IEC 61683, EN 50530, DEAR 1º, DEAR, 1 MARÇO DE 2022; ברזיל (75K: ORDINANCE (PORTARIA) NO.140, ORDINANCE NO. 515; 100K/125K: NBR 16149, NBR 16150, IEC 62116) | ||||
| תקן בטיחות / EMC | IEC/EN 62109-1/-2, IEC/EN 61000-6-2/-4, EN 55011 | ||||
| תכונות | |||||
| חיבור PV | תקע חיבור מהיר של MC4 | ||||
| חיבור סוללה | מחבר מסוף | ||||
| חיבור AC | בלוק טרמינל | ||||
| לְהַצִיג | תצוגת LCD בגודל 7.0 אינץ' ובלוטות' + אפליקציה | ||||
| תִקשׁוֹרֶת | CAN, RS485-115200, Ethernet, אופציונלי: Wi-Fi, סלולרי, LAN | ||||








